Współpraca

Chcesz nawiązać z nami współpracę lub masz pytania? Nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić!

Napisz do nas
nasi-pracownicy

Nasi pracownicy


Zespół tworzący firmę EKOferrum składa się z kompetentnych pracowników, którzy swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem starają się sprostać wysokim wymaganiom klientów. Liczba obecnie zatrudnionych osób pozwala na stworzenie rodzinnej atmosfery w firmie, co znacząco wpływa na jakość współpracy, która przenosi się na zadowolenie odbiorców.

Zespół:

Sławomir Marian Posiadało Prezes
Halina Baran Dział ekonomiczny
Aneta Baran Dział administracji
Edward Sęk Dział projektowy
Wojciech Tarnawczyk Dział produkcji
Paulina Kwintal-Ogórek Dział badań i rozwoju technologii
Bartosz Gałek Dział obsługi informatycznej

EKO – korzyści

Hutnictwo żelaza i stali stanowi dominujący strumień z odpadów hutniczych w skład, których wchodzą: żużle wielkopiecowe i stalownicze zgorzelina i mułki zgorzelinowe (tzw. zendra) złom metalowy z walcowni, stalowni i wydziału wielkich pieców...

czytaj więcej »

Projekty

Nad wszelkimi projektami w firmie pracują wyspecjalizowani konstruktorzy, których precyzyjna praca przekłada się na sprawność instalacji. Sposób oczyszczania zaolejonych metali zwłaszcza zendry i instalacja do oczyszczania zaolejonych metali zwłaszcza zendry

czytaj więcej »

Technologia

Ideą technologii IDFeO jest prowadzenie procesu unieszkodliwiania poprzez odzysk odpadów hutniczych żelaza i stali. Polega na termicznej degradacji wszelkich substancji ropopochodnych.

czytaj więcej »

Aktualności

W Polsce istnieje 300 kawiarni specialty, serwujących kawę z rzemieślniczych palarni oraz parzonych alternatywnymi metodami, takimi jak przelew czy aeropress – poinformowali twórcy przewodnika Cofee spots Polska. To prawie dwa razy więcej niż w 2018 r., a zdaniem autorów ten segment cały czas się rozwija.

czytaj więcej »